Pokemon GO’da hile yapmak istiyorsanız ve iOS işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise bu kılavuzumuzda anlatacağımız yol ile jailbreaksiz iOS cihazlarınıza hileli Pokemon GO yükleyebilirsiniz!


Son zamanların mobil oyunlar arasında üst sırada bulunan ve kolay kolay üst sırları elden bırakmayacak bir mobil oyun olan Pokemon Go, oyun hackerlarının da hedefinde!

Oyunda ışınlanma, ekranınızda beliren tuşlar ile daha hızlı ilerleme gibi ek özellikler sunan bu düzenlemiş Pokemon GO oyun dosyaları artık iOS için mevcut.

Üstelik oyunun hileli sürümünu kurmak için cihazınızın root erişimine yani jailbreak olmadan oyunu kurabilirsiniz.

Android kullanıcılarının tehdit eden virüslü Pokemon GO kurulum dosyasından sonra şüpheyle yaklaşılsa da hileli sürümde, iOS kullanan cihazları etkileyecek bir problem yok.Oyunu kurmak ise oldukça kolay. Aşağıda linkini vereceğimiz linke Safari‘yi kullanarak girin.

iOS İçin Hileli Pokemon GO’yu Yüklemek İçin Tıklayın

Sayfa açıldıktan sonra alt bölümünde bulunan yeşil butona tıklayın. Birkaç saniye sonra gelen yükleme izinizi onaylayarak bekleyin.

İnternet hızınıza bağlı olarak 1-2 dakika kadar süren yükleme işleminin hemen peşinden cihazınızın ana ekranında tavşan logolu bir uygulama belirecektir.

Bu işlemin ardından uygulamayı açmadan önce yetkilendirmemiz gerekiyor.

Ayarlar -> Genel ->Profiller ve Cihaz Yönetimi

adımlarını takip ederek uygulamaya güven butonuna basın.

Ardından programı açıp listede bulunan ilk Pokemon GO sembolüne tıklayın. Sayfanın yüklenmesi bittikten sonra aşağıda sol tarafta bulunan yeşil sembole tıklayın ve birkaç saniye bekleyin.

Gelen yükleme iznini onaylayın ve oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin bitirmesinin ardından yetkilendirme işlemini tekrar yapın ve oyunu açın.

Oyunu açtıktan sonra hesabınıza giriş yapın ve hileli Pokemon GO‘nun keyfini çıkartın!
Şayet ekranda yönlendirme oklarını göremediyseniz oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Buna karşın hala problem yaşıyorsanız, ilk yüklediğimiz uygulamadan ikinci sıradaki Pokemon GO‘yu yüklemeyi deneyin.