PS4’ün en sevilen yarış oyunlarından biri olan Driveclub’ın VR sürümü tanıtıldı. Özel olarak 3D sesin de bulunduğu VR sürümü oyunun hayranları tarafından büyük merak ile bekleniyor. Ayrıntılar haberimizde!


Ekim ayında piyasaya sürülecek olan PlayStation VR ile birlikte oyunlarında özel modları hazırlıkları hızla devam ediyor. Bilhassa korku temalı, yarış temalı ve simülasyon temalı oyunlar VR teknolojisi ile birlikte çok daha keyifli bir oyun deneyimi sunduğu için yapımcı şirketlerde doğrudan bu tür oyunlara yatırım yapıyor ve geliştirilmesi için çalışmalar yürütüyor.

Evolation Studios tarafından geliştirilen ve PS4 platformuna özel olarak oyun pisasasına sürülen Driveclub‘ın yeni bir duyurusu yapıldı. Sony bu sefer sevilen yarış oyunu Driveclub için VR modunu tanıttı. Bu yeni çıkacak sürümde 3D ses ve değişik görüş açıları sağlayan VR desteği olacak.

Bilhassa kokpitten bakış açısı çok daha gerçekçi hale gelen oyunda, kulaklık takılarak dinlenecek 3D ses ile birlikte oyuncular tamamı ile oyun içerisinde gibi olacak ve bu tecrübesi çok değişik şekilde yaşama şansı elde edecekler.

Driveclub‘ın VR özel sürümü 13 Ekim’de PlayStation VR ile birlikte çıkacak ve tahminen 50 dolarlık bir ücretten yani güncel kura göre 149 TL’lik bir fiyata sahip olacak.

  • 1 dolar 2,98 TL olarak hesaplanmıştır.

driveclub

driveclub

driveclub

driveclub

driveclub

driveclub