[vc_text_separator title=”XperiaArena” color=”turquoise”]

Lütfen Site İçerisindeki Herhangi Bir Bağlantıyı
Başka Bir Sitede Paylaşmadan veya Bir Forumda Konu Açmadan Önce Okuyunuz!

Bu site XperiaArena™ ürünüdür. Tüm hakları saklıdır. Sitenin adı bildirilerek, ve yazıya link verilerek alıntı yapılabilir. Alıntı yapılan yazının altında, belirgin bir şekilde kaynak olarak “XperiaArena.com” ve yazının kendi bağlantı linkinin yer alması gerekmektedir.

Yazılarımızı kullanılacak sitelerin, yazının tamamını değil, bir kısmını sitelerine ekleyip geri kalan kısmı için “ayrıntılı bilgi için XperiaArena.com sitesini inceleyiniz” şeklinde bir mesaj ile sitemizdeki yazıya link verilmesi gerekmektedir.

XperiaArena™ ‘da yazılan bütün yazılar Creative Commons Lisansı ile korunmaktadır.

Herhangi bir yazının izinsiz tamamen yada bir kısmının kopyalanması durumunda hukuki işlem yapılacaktır.

© 2016
Detaylar : http://telifhaklari.gov.tr/ana/sayfa.asp?id=397

[vc_text_separator title=”Privacy Policy” i_icon_fontawesome=”fa fa-info” i_color=”turquoise” color=”turquoise” add_icon=”true”]

XperiaArena.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları XperiaArena.com’a aittir. XperiaArena.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar XperiaArena.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
XperiaArena.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. XperiaArena.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the XperiaArena.com. However, sometimes the XperiaArena.com uses third parties to process your information. XperiaArena.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the XperiaArena.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the XperiaArena.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the XperiaArena.com and its services. When you use XperiaArena.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the XperiaArena.com cookies section of our full Privacy Policy.